strona główna / Nagrody

Nagrody

 

I miejsce w kategorii: Słodzik Dla Diabetyków

 

Podczas XXIII Ogólnopolskiego Sympozjum Diabetologicznego DIABETICA EXPO 2019, które odbyło się w dniach 20 - 21 września w Toruniu, nasz produkt STEVIA W KROPLACH firmy Cephamed zajął I miesce w kategorii: Słodzik Dla Diabetyków.

 

 

 

 

 

 

II miejsce w kategorii: Najlepszy Produkt Wspomagający Terapię Otyłości

 

Jednocześnie informujemy, że podczas Ogólnopolskiego Sympozjum Diabetologicznego DIABETICA EXPO 2019 nasz produkt STEVIA W KROPLACH firmy Cephamed dodatkowo zajął II miejsce w kategorii: Najlepszy Produkt Wspierający Terapię Otyłości.

 

 

 

 

 

Złoty Otis Nagroda Zaufania 2016

 

W 2016 r. otrzymaliśmy prestiżową Nagrodę Zaufania Złoty Otis dla produktu Stevia w płynie. To najważniejsza nagroda konsumentów na rynku farmaceutycznym, co jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem i dodatkowym potwierdzeniem jakości naszych produktów. Wszystko to sprawia, że pacjenci chętnie sięgają po nie w aptekach.

 

 

 

 

I miejsce w kategorii: Słodzik Dla Diabetyków

 

Podczas XXI Ogólnopolskiego Sympozjum Diabetologicznego  DIABETICA EXPO 2017 nasz produkt STEVIA W PŁYNIE zajął I miesce w kategorii: Słodzik Dla Diabetyków.

 

 

 

II miejsce w kategorii: Najlepszy Produkt Diabetologiczny Roku 2017

 

Podczas XXI Ogólnopolskiego Sympozjum Diabetologicznego  DIABETICA EXPO 2017 nasz produkt STEVIA W PŁYNIE zajął II miejsce w kategorii: Najlepszy Produkt Diabetologiczny Roku 2017.